Iqosheetsmerkezi.com Gizlilik Politikası

 

İşbu “Gizlilik Politikası” (Politika), “https://iqosheetsmerkezi.com" (web sitemiz olarak anılacaktır) sitesini görüntülemeniz ve bu site ile birlikte sizlere sunduğumuz hizmetlerden faydalanmanız sırasında, hizmet için sizden istediğimiz bilgilerin nasıl kullanılacağı ve korunacağı ile ilgilidir. Web sitemiz üzerinde ziyarette bulunurken sizden birtakım bilgiler isteriz/toplarız ve işleriz. Topladığımız bu veriler, Politika içerisinde yer alan maddelere sadık kalınarak kullanılır ve korunur. Web sitemiz üzerinde gezinirken bu Politika maddelerini otomatik olarak kabul etmiş sayılırsınız. “Iqos Heets Elektronik Sigara Satış Merkezi” (Iqos Heets Merkezi) olarak Politika’da belirtilen şartları dilediğimiz zaman değiştirme hakkımız saklıdır.

 

1. Topladığımız Veriler

 

Iqos Heets Merkezi olarak, web sitemiz üzerinden hizmet satın almadan önce sizden; ad, soy ad, e-posta ve şifre bilgileri talep etmekteyiz. Topladığımız bu bilgiler, üyeliğiniz süresince web sitemizde kayıtlı tutulur ve ancak üyeliğin sonlandırılması sonucu silinir. Ek olarak tarayıcı, cihaz, IP bilgileri gibi ziyaretiniz sırasında topladığımız veriler, sizlere daha iyi hizmet vermek amacıyla toplanmaktadır. Bu sayede web sitemiz üzerinde daha kaliteli hizmet deneyimi almış olursunuz.

 

IP adresiniz, 5651 Sayılı İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarlar Mücadele Edilmesi Hakkında Kanun’dan doğan yasal yükümlülüğümüzü yerine getirme nedeniyle toplanır ve 1 yıl süreyle saklanır.

 

2. Kişisel Verilerin Korunması, İşlenmesi ve Paylaşılması

 

Iqos Heets Merkezi web sitesi olarak sizden; web sitemize üye olurken ve web sitemiz üzerinden hizmet satın alırken birtakım bilgiler talep etmekteyiz. Bu bilgiler, üye olmanız ve hizmet satın almanız açısından gerekli bilgiler olup Iqos Heets Merkezi, bu bilgileri hukuki gerekçeler dışında hiçbir tarafla paylaşmayacağını taahhüt eder. Web sitemiz üzerinden girdiğiniz her türlü veri, özel şifreleme güvenlik yöntemi sayesinde korunur ve sadece Iqos Heets Merkezi bu bilgilerden haberdar olur. Bu durumlara ek olarak Iqos Heets Merkezi, Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nda (“KVVK”) yer alan tüm sorumluluklara uymayı taahhüt etmektedir.

 

Iqos Heets Merkezi olarak, topladığımız kişisel verileri yasal merciler ve mahkemelerden gelen talepler dışında üçüncü kişilerle paylaşmamaktayız. Veriler, yalnızca sunucularımızda depolanır ve herhangi bir nedenle verilerin kullanıcının açık rızası olmadan paylaşılması ya da farklı amaçlar doğrultusunda kullanılması söz konusu olamaz.

 

3. Kullanıcı Hakları

 

Kullanıcı, aşağıda yer alan maddelerdeki tüm haklara sahiptir ve dilediği an kullanabilir. Kullanıcı, web sitemizde, isteğe bağlı olarak:

a)Kişisel bilgilerin işlenip işlenmediğini; işlenmişse buna ilişkin bilgiyi ve işlenen bilgilerin işlenme amacını, amaca uygun kullanılıp kullanılmadığını,

b)Kişisel bilgilerin eksik ya da hatalı işlenmesi halinde bu bilgilerin düzeltilmesini veya silinmesini talep edebilir.

 

4. Üçüncü Taraf Web Sitelerine Bağlantılar

 

Iqos Heets Merkezi olarak; diğer web sitelerine sitemiz üzerinden bağlantı verme hakkına sahibiz. Bu bağlantılara tıklayarak farklı web sitelerine erişmeniz sonucu web sitemizden çıkmış olursunuz. Bu durumda diğer sitelerde yaşayacağınız herhangi bir sorunda bu Politika maddeleri geçerli değildir ve olası bir sorunda Iqos Heets Merkezi sorumlu tutulamaz.

 

5. Ödeme Bilgilerinin İşlenmesi

 

Iqos Heets Merkezi olarak, güvenlik sertifikamız sayesinde web sitesinde girdiğiniz (kullanıcı bilgileri de dahil olmak üzere) tüm bilgiler gizli tutulur. Sertifika detaylarını, web sitemizde url çubuğunun yanındaki kilit ikonundan öğrenebilirsiniz.

 

Ödeme sırasında girdiğiniz kart bilgileriniz, sistemimizde depolanmaz. Bu nedenle kart bilgileriniz, Iqos Heets Merkezi üzerinde herhangi bir ödeme bilgisi kayıtlı değildir. Web sitemiz üzerinden kredi/banka kartı bilgilerinizi girdikten sonra güvenilir ödeme sayfasına yönlendirilirsiniz. Burada gireceğiniz şifre sayesinde ödemeniz başarıyla tamamlanır.

 

6. Politika’nın İhlal Edilmesi

 

Kullanıcı, web sitemizde herhangi bir politika maddesinin ihlal edilmesi sonucu bizimle iletişime geçerek bizden yardım alabilir. Tarafımızca ihlal edilen maddeler (kanıtlanırsa) nedeniyle varsa kullanıcının maddi ve manevi tüm zararı telafi edilir. Kullanıcı kaynaklı ihlallerde (özel mesajların ifşa edilmesi, hesap bilgilerinin üçüncü şahıslarla paylaşılması, hatalı ve eksik bilgiler sonucu kusurlu ürün oluşturulması) kullanıcı sorumlu tutulur ve Iqos Heets Merkezi, yasal işlem başlatma hakkını saklı tutmaktadır. Kullanıcı kaynaklı ihlal sonucu oluşabilecek hatalı hizmetten Iqos Heets Merkezi sorumlu tutulamaz.

 

7. Politika’nın Değiştirilmesi ve Güncellenmesi

 

Iqos Heets Merkezi, bu Politika üzerinde yer alan maddeleri, kullanıcıları bilgilendirmek koşuluyla değiştirebilir. Değiştirilen ya da eklenen maddeler nedeniyle oluşan kullanıcı kaynaklı ihlal sonucunda 6 ıncı maddede yer alan prosedür aynen uygulanacaktır.