A. Listem (0)

Hakkımızda

Iqos Heets Hakkımızda

 

Elektronik sigara, sigaraya karşı geliştirilmiş en ekonomik ve en sağlıklı seçeneklerden birisi olarak bilinmektedir. Zira sigara, içeriğinde barındırdığı 4000 üzeri zararlı madde nedeniyle bir yıl içerisinde milyonlarca insanı, doğrudan neden olduğu hastalıklarla öldürmektedir. Iqos Heets marka elektronik sigaralar ise sigaraların bu zararlı maddelere maruz kalmadan da içilebileceğini kanıtlamaktadır.

 

Neden Biz?

 

Sitemizde satışa sunduğumuz ürünler, orijinal ürünler olmakla birlikte piyasanın en uygun fiyatlarına sahiptir. Sigara tiryakilerine karşı hem sağlıklı hem de güvenilir seçeneklerden birisi olan elektronik sigara çeşitlerini sunmaktan gurur duyuyoruz. Ek olarak hızlı teslimat seçenekleri ve garantili satış politikamız sayesinde, satışa sunduğumuz ürünlerin de daima arkasında olduğumuzu bilmenizi isteriz.

 

Web sitemizde yer alan elektronik sigara ürünleri ve yedek parçaları, orijinal ürünler olmakla birlikte bu duruma ek olarak canlı destek hizmetimizle birlikte sizlere en uygun modelleri de sizler için inceleyelim sunabiliyoruz. Bu sayede ilk defa elektronik sigara almak isteyenler için hangi ürünün doğru ürün olduğunu biz biliyoruz. Profesyonel müşteri destek hattımız sizlere aynı gün mesai saatleri içerisinde yanıt vermektedir ve elektronik sigaralar hakkında bilmek istediğiniz her şeyi bizimle öğrenebilirsiniz.

 

Web sitemizde yer alan geniş ürün seçenekleri sayesinde her tiryakinin damak zevkine uygun ürünlerimiz mevcuttur. Ürünlerin açıklama sayfasında yer alan detaylı bilgiler sayesinde her bir ürünü satın almadan önce tanıyabilir ve kendiniz için uygun olup olmadığını öğrenebilirsiniz.

 

Misyonumuz

 

Temel amacımız, insanları sigaranın yarattığı tehlikelerden uzakta tutmaktır. Eğer sizler de sigarayı bırakmak istiyor ancak bunu yapamıyorsanız, en azından sigaranın bire bir alternatifi olan ve daha sağlıklı bir yöntem olan elektronik sigaraları tercih edebilirsiniz. Bu sayede her yıl artan sigaraya bağlı ölümler bıçak gibi kesilecektir.

 

Elektronik sigara kullanan insanların, sigaraya bağlı hastalıklara yakalanma olasılıkları, neredeyse hiç sigara içmeyen bir insanın seviyesindedir. Çünkü Iqos Heets Elektronik Sigara marka ve modelleri, sigarayı 350 santigrat dereceye ulaşan sıcaklıklarda ısıtmaktadır. Bu sıcaklıklarda, sigaranın içerisindeki zifir, katran ve diğer zararlı maddeler ortaya çıkmamaktadır. Siz sadece sigaraya olan bağımlılığınızı giderirsiniz ve aynı zamanda da sigaranın zararlarından uzakta durmuş olursunuz. Çünkü bilimsel araştırmalar da gösteriyor ki; 850 dereceye çıkan sigaranın yakılarak içilmesi durumunda, katran ve zifir maddeleri insan vücuduna girmektedir. Bu zararlı maddeler, ölümcül sonuçlara neden olmaktadır ve akciğer kanseri başta olmak üzere 30’dan fazla kanser çeşidine neden olmaktadır.

 

En büyük diğer amacımız, elektronik sigara arayışı içerisinde olan insanlara orijinal ürün teminidir. Ucuz elektronik sigara almak isteyen insanlar ne yazık ki orijinal batarya ya da şarj aletine sahip olmayan ürünleri satın almaktadır ve bu durumda elektronik sigaraların patlaması olası olmaktadır. Eğer orijinal elektronik sigaraları sitemiz üzerinden satın alırsanız, elektronik sigara patlama durumları da (bilinçli kullanımda) meydana gelmeyecektir. Eğer güvenilir ve ekonomik elektronik sigara arayışı içerisindeyseniz, doğru yerdesiniz!

 

Vizyonumuz

 

Elektronik sigara satışları dünya genelinde artmakta ve ülkemizde de bu satışlar artmaktadır. Ancak elektronik sigaralar bilinçli kullanılması gereken ürünlerdir. Bu nedenle elektronik sigarayla tanışmak isteyen müşterilerimizi önce bilinçlendiriyor ve sonrasında ürün temininde bulunuyoruz. Zira insan sağlığı bizler için her şeyden önemlidir.

 

Elektronik sigara, elektronik sigara kartuşu ya da elektronik sigara yedek parçası temin edebileceğiniz web sitemizde; tüm ürünler hakkında detaylı bilgi bulabilir, damak tadınıza uygun ürün çeşidini bulma konusunda yardım alabilir ve hızlı teslimat özelliğimiz sayesinde bir an önce bu ürünlere sahip olabilirsiniz.